Przejdź do treści
Strona główna » Pracownie

Pracownie

Pracownie w naszym Zakładzie Aktywności Zawodowej

W naszym ZAZ w Łukowicy funkcjonuje 5 pracowni. W zależności od stopnia niepełnosprawności i indywidualnych predyspozycji naszych 35 pracowników z niepełnosprawnościami jest przydzielonych do pracy w odpowiedniej dla siebie pracowni. Nad każdą grupą czuwa instruktor, który na bieżąco koordynuje wykonanie prac i pomaga, aby zadania były wykonywane dokładnie i rzetelnie. Zobacz poniżej czym zajmują się nasze pracownie:

Niszczenie dokumentów zgodnie z RODO

Pracownia niszczenia dokumentów wykonuje usługi niszczenia zgodnie z normą DIN 66399 i wymaganą przez RODO. Proces jest monitorowany i rejestrowany w formie nagrania video.

Pracownia podpałki i rzemiosła artystycznego

Podpałka ekologiczna oraz ręcznie robiona ceramika

W tej pracowni pracownicy z niepełnosprawnościami wykonują ekologiczną podpałkę do grilla, kominków i pieców (kotłów CO) oraz ręcznie robioną ceramikę – talerze, patery, misy i miski oraz ozdoby z gliny.

Sprzątanie biur i domów

Sprzątanie biur i hal

Pracownia utrzymania czystości zajmuje się sprzątaniem biur i hal, praniem dywanów i chodników (odbiorem i dowozem na miejsce). Oferujemy sprzątanie regularne oraz gruntowne (np. po remoncie).

Drukowanie i poligrafia

Pracownia poligraficzno-reklamowa drukuje materiały szkoleniowe i reklamowe. Wykonujemy kubki, koszulki i torby z nadrukiem oraz pieczątki. Grawerujemy także tabliczki i breloki na klucze (w drewnie, folii, gumie, akrylu).

Sprzątanie terenu wokół przedszkola

Utrzymanie zieleni i porządku na zewnątrz

Pracownia utrzymania zieleni zajmuje się koszeniem, zamiataniem, grabieniem, porządkowaniem terenu a w zimie odśnieżaniem. Wykonujemy czyszczenie kostki brukowej a w zimie odśnieżanie placów, chodników i podjazdów.

Pakowanie produktów

Inne usługi

Świadczymy usługi na materiale powierzonym np. konfekcjonowanie i sortowanie drobnych elementów. Inne usługi to pakowanie ozdobne, składanie pudełek, ręczne malowanie, prosty montaż bez specjalistycznych narzędzi.